Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kis igénybevételű játékhoz...

Kis igénybevételű játékhoz melyik laptop?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy új laptopot vásárolni, mindennapos használatra viszont néha játszani is rajta. Azonban kisebb gépigényű játékokkal én bőven elvagyok (Sims4 talán a legnagyobb igénybevételű közöttük, inkább ilyen cozy games kategóriával szoktam játszani), így úgy érzem a gamer kategória kicsit túlmutat azon amit én keresek :) Egyetemre vinném magammal néha, szóval ha nem esik szét és könnyű, az se rossz.

Kb. 250 lenne a max keretem rá. Mikor processzort nézek mi a jobb, pl. egy újabb generációs i3 vagy egy i5? Nincs húzok kimondottan egy márka felé se, de ebben a kategóriában úgy tudom az Acer és az Asus a legmegbízhatóbb.



nov. 21. 19:02
 1/2 anonim válasza:
58%
nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég a 14" akkor ilyesmivel már bőven jó vagy évekig:

[link]


Ennek a procija modernebb, de kb ugyanazt tudja:

[link]


Igazából ez is teljesen korrekt:

[link]


Sajnos mérete miatt egyikben sincs 60+Wh-s akku, így a 16-18 órás akku üzemidők sajnos felejtősek, de amúgy ez a teljesítmény teljesen korrekt.

nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!