Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van bárhol 0%-os hitel számító...

Van bárhol 0%-os hitel számítógépekre, vagy alkatrészekre?

Figyelt kérdés

Tudom, csóró vagyok.

6. genes Intel PC-m van, csoda hogy még működik.

Ezt még középsulis zsebpénzből kapartam össze.

Most már csak a havi kiadás maradt az egyetlen opció.



2023. dec. 1. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd félre a pénzt aztán veszel egyben, hitelt nem szokás kamat nélkül adni, abban mi az üzlet?
2023. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Félreteszed amit a hitelre szánnál és ha összegyűlt megveszed. Bár nem értem, egy 6.gen PC még simán jó kéne legyen, nekem például a 3.gen is jól működik, csak korabeli dolgokat kell használni rajta. Bár a Win 10 is elketyeg vele, a 7-el sokkal jobban megy. De a 6.gen szerintem már a 10-et is jól viszi.
2023. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Elso, az az uzlet hogy akkor ugyis vasarolsz, az eladonak, bar kisebb haszonnal de akkor is profitja lesz. Nem tudom te hol elsz, de rengeteg helyen lehet mar hitelre vasarolni kamat nelkul.

A kerdezonek, ha ide sikerult kerdest kiirni, akkor a google is menni fog.

2023. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tekintve hogy egy boltban dolgozom, tudom hogy van lehetőség 0%-os hitelre, és azt is hogy hogyan kell használni a googlet. Köszönöm #3...

Logikus, hogy nem találtam sehol (jelzem; ahol én dolgozom nincsen épített gép), azért tettem fel a kérdést.


#1 Tudom, de ha már van annyi pénzem félrerakva, inkább kezdek bele a jogsiba, vagy bármi másba, mint ölöm egy új gépbe. Havonta viszont nem lenne akkora teher. Illetve, tudom hogy abban nincsen üzlet, de azt is tudom, hogy pl. nálunk (ahol dolgozom) van 0%-os hitel, mindenre.


#2 A 6. genes PC működik, megy is rajta minden, de idestova 8 éves. Nagyon aggódom, hogy beadja majd az unalmast, akkor pedig meg vagyok lőve! Win 10 van rajta, amióta megvettem. Viszont egy GoW-val, köszködik. A Spider-Mant korrekten viszi, lowon. De pl. a Lost Arkot mikor kijött szabályosan nem tudtam játszani, mert diavetítés lett a játék.

2023. dec. 3. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!