Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kék halált kapott a laptopom,...

Kék halált kapott a laptopom, meg tudom csinálni?

Figyelt kérdés
Tegnap este random filmezés közben kék halált kapott a laptopom, úgy hogy sosem használok rajta nehezebb dolgokat. Csak filmezésre, videózásra, zenélésre használom, azt is majdnem a legalacsonyabb felbontásban, hogy ne terheljem annyira. Láttam videókat a neten hogy hogy kell a beállításokban “kiküszöbölni” a kék halált, azonban mire visszakapcsol a gépem, beírom a jelszót, feldolgozza azt, és mire belépnék a beállításokba, újra jön a kék halál, és nincs időm csinálni semmit. Valaki eltudná nekem magyarázni amatőr módon hogy ilyenkor mi a teendő? Sajnos egyáltalán nem értek hozzá :/ előre is köszönöm a válaszokat!

dec. 4. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Telepítővel megpróbálod kijavíttatni, ha nem tudja, akkor újratelepíted.
dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gyakori93 ***** válasza:
74%

Ha kékhalált kapsz, fotózd le a hibakódot. Akkor el tudunk indulni a probléma megoldás irányába.


Rendszerint ehhez hasonló lesz a hibakód:


"STOP CODE:(valamilyen szöveg)"

dec. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
35%
Rendszer visszaállítás lehet segít.
dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Meg tudod. Drukkolunk neked.
dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!