Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox kontroller jó PC-hez is ??

Xbox kontroller jó PC-hez is ??

Figyelt kérdés
Haverom eladná az xbox one wireless kontrollerjét jó árba, viszont nem tudom hogy pcvel is kompatibilis e ?

dec. 8. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
A specifikációkban mit olvastál?
dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy PC-hez kell egy kis külön vevőegység ahhoz hogy kábel nélkül tudd használni, ha azt is ad vele akkor kb egyik legjobb, a játékok nagy része alapból támogatja, és olyan beállítást használ hozzá mintha konzolon játszanál. Én pl egy X360 kontrollerre szoktam Forzázni meg pár másik játékot játszani.
dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"PC-hez kell egy kis külön vevőegység "


Nem kell...

dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vezeték nélküli akkor mivel kommunikálna a PC-vel?
dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Xbox One kontrollereket már USB kábellel is be lehet kötni PChez. Csak a 360hoz volt kötelező a vevőegység. Ha mégis vezeték nélkül akarnád használni akkor a régebbi Xbox One kontrollerekhez kellett egy saját vevő (Xbox wireless receiver), az újabb Xbox One S típusúak már Bluetoothosak (is). A képen a felsők, ahol az Xbox jel körül egyben van a műanyag borítás az S típusúak, az alsók ahol pedig részekre vannak osztva a régi alapok: [link]


Maga az Xbox kontroller támogatva van szinte minden játékban, Steeamen stb alapból, mert az lett az "alap" PC kontroller a 360 óta. Ha bedugod szinte minden játék (még Playstationosok is) egyből felismeri és lecseréli a gombok ikonjait is azonnal.

dec. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!