Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működnek alap...

Miért nem működnek alap funkciók windows frissités után?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete tarthat ez egy novemberi frissités óta. A kereső bár-t nem tudom használni, hiába írok be akármit nem keresi meg.

A naptárat nem tudom megnyitni, akár csak a szolgáltatásokat sem.

De ami a legrosszab, hogy tök mindegy milyen böngészőben vagyok, a legtöbb videót nem tudja lejátszani. Illetve a mappáimat se tudom megnyitni ha mondjuk az asztalon vannak, vagy a dokumentumokba, vagy pedig a tárhelyen vannak (a gyors elérés műküdik csak). EZ a hiba üzenet fogad akkor a mappáknál: "This file does not have an app associated with it for performing this action. Please install an app or, if one is already installed, create an association in the Default Apps Settings page.". Hogyan oldhatom meg?


Újratelepíteni nem akarom mert nagyon sok programom van amiket még csak össze se tudok gyűjteni ssd-ről, mert nem tudom megnyítni a vezézlőpultot sem, hogy lássam mik vannak telepítve. (maximum végső megoldásnak ha tényleg nincs más megoldás már)


OS build: 19041.3693

Windows 10



dec. 8. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Ilyesmikért tértem vissza a Win 7-re.
dec. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyat csinálhatsz, hogy a windows-ból indítod a telepítőt a személyes fájlok megtartásával. A meghajtón kb. 30GB üres tárhely szükséges.

Internet ki, - a telepítőt a fájlkezelőből indítod a setup.exe fájlal.


Ha befejeződött a telepítés törölheted a régi windows fájlokat (WindowsOld mappa, akár 20GB vagy több is lehet) - Gépház > Tárterület > Ideiglenes fájlok.

[link]

[link]

dec. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Micro$oft soha nem képes hibátlan frissítést kiadni. Szerencsés esetben csak lassítják a gépet, kevésbé szerencsés esetben bugokat okoznak, de akár az egész rendszert tönkretehetik úgy, hogy csak az újratelepítés a megoldás. Vakard ki az összes frissítést, amit tudsz, és tiltsd le a windows update-et! Ha ezt sem engedi, akkor csak újratelepíteni tudod, de azután is első dolgod legyen a windows update letiltása!
dec. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!