Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PS5-ön minden játék játszható...

PS5-ön minden játék játszható billentyűzettel és egérrel átalakító adapter használatával?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Tisztában vagyok azzal, hogy alapvetően sajnos rendkívül kevés játék támogatja PS5-ön a billentyűzet és egér használatát, ezért szeretném megkérdezni, hogy van-e valakinek kontroller átalakító adapterekkel kapcsolatban tapasztalata/tudomása olyan adapterről, ami működik is.

Konkrétan a “xim apex” valamint a “corus zen” adapterek amiket ismerek, de azt olvasom/látom hogy PS5-ön nem működnek, vagy ha működik is, csak ideig-óráig, így csak pénzkidobás.


Illetőleg jól gondolom, hogy az ilyen adapterekkel bármilyen játékot lehet billentyűzettel játszani? (Függetlenül attól hogy a játék támogatja-e a billentyűzet és egér használatát!!) Hisz ezek használatakor úgy érzékeli a rendszer hogy kontollerrel játszom.


(Kérem, hogy a “minek neked PS5 ha nem tudsz kontrollerrel játszani” típusú kommenteket mellőzzük!)


Köszönöm mindenkinek aki időt szán a válaszadásra!



dec. 14. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de ez alapvetően csalás. Tehát online inkorrekt használni.
dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Igen ezt is tudom és eszemben sincs visszaélni ezzel, a single player játékok foglalkoztatnak, online nem szoktam és nem is szeretek játszani, de persze ezt nem írtam bele így nem volt egyértelmű hogy milyen játékok tekintetében szeretném használni! :) Köszi a választ!
dec. 14. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor csak nyugodtan :)
dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!