Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apex legends Xbox Series...

Datruth kérdése:

Apex legends Xbox Series S/X-en billentyűzettel és egérrel?

Figyelt kérdés

A Xim Apexen kívül van valamilyen alternatív átalakító ami működik az Apex Legendsben Xbox Series S/X-en?


52k-ért láttam Xim Apexet hogy van a konzoluzlet.hu-n de hát sokallom ezt egy átalakítóért.



2021. máj. 24. 03:53
 1/4 anonim ***** válasza:

CronusMAX.

[link]

Nekem van mindkettő, de szerintem a XIM sokkal jobb. A CronusMAX-nak annyi az előnye, hogy lehet csaló makrókat használni vele (pl. visszarúgás-csökkentés).

2021. máj. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

de Series S/X-en is működik? mert itt is csak max Xbox One-t és PS4-et írnak

az ilyen csalás dolgok nem igazán érdekelnek rajta max kipróbálnám :D

miben jobb a Xim Apex? gyorsabban,pontosabban reagál?

2021. máj. 24. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: Igen, működik, legalábbis Series S-en biztos, nekem is az van.

A XIM gyakorlatilag 100% pontossággal "fordítja le" az egér jelét, az összes versenytársának van egy kis késése, vagy rásegítése (amikor "úszik" a célkereszt). Sok esetben még a "gyári" támogatásnál is jobb, pl. a Modern Warfare rendelkezik egér+billentyűzet támogatással, de lassabb és pontatlanabb a célzás, mint XIM-el.

2021. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem. köszi a válaszokat! :) tényleg hasznosak voltak!
2021. máj. 24. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!