Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan nézzek filmet adathordo...

Hogyan nézzek filmet adathordozóról a plazma tv-n ha nincs USB portja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy létezik-e olyan készülék ami úgy működik mint egy dvd, de USB portok vannak a helyén?

Az a lényeg, hogy van egy 32"-es LG plazma tv(32PC51) amin nincs usb csatlakozás. És valahogy szeretném megoldani, hogy adathordozóról lehessen filmet nézni. Sajnos a T-Home vevőegységén nem tudok mert szerintem le van titlva. Hogy ha a vevőegységbe bedugom a pendrive-ot, akkor mindenképp formázni akarja, és ilyenkor letöröl mindent róla. Nem tudom, hogy létezek-e olyan készülék amivel pótolhatnám az usb portot. Előre is köszönöm mindenkinek.


dec. 31. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy olcsóbb MinDig TV box is megfelel erre a célra. Annyi, hogy az nem feltétlen játssza le az összes formátumot, viszont párezer ft-ért beszerezhető.


Ennél komolyabb szint egy MEDIABOX, ami szintén nem drága (10-15.000-ért már kapni), de kifejezetten erre a célra szolgál.

dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Szerintem egy mediaboxra beruházok. Ha már 2 usb port van rajta az már jó. Ahogy elnéztem nem igazán írják egyiknél sem, hogy mekkora kapacitású adathordozót támogat. A 4K-s TCL TV 32 GB-ig olvassa ahogy a Samsung FHD tv-m is. 64 GB-os adathordozót már nem ismeri fel. De ha a 32-es pendrive-ot olvassa, az már jó.
dec. 31. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

HDMI gondolom van. Akkor chromecast 3 az egyik legegyszerűbb TV okosító. Amellett, hogy google ökoszisztémában bármilyen streaminget telepíthetsz rá, menni fog a képernyőtükrözés, dlna és minden.


Bár talán éppen pont pendrive-ot nem fogad 😃 (bár én legutóbb kb 12 éve használtam ilyet. Azóta médiaszerver progi fut a gépen? És dlna-ról megy a lejátszás)

dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!