Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik bármilyen megoldás...

Létezik bármilyen megoldás arra,hogy visszaállítani évekkel ezelőtt törölt facebook beszélgetést?

Figyelt kérdés
Ha nem is visszaállítani,de valamilyen formátumban hozzájutni/letölteni, vagy ezek véglegesen törlődnek?

jan. 6. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tartalom felett a törlés jóváhagyását követő pillanatban véglegesen elveszted a hozzáférést. A beszélgetés többi résztvevőjénél még megvan, ha ők nem törölték, tőlük el tudod kérni.
jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Sajnos nem opció elkérni a másiktól. Lehet,hogy ő is törölte. Esetleg instagramon?

Hallottam olyat,hogy elvileg lehet valahogy kérvényezni, vagy rendőrségnek kiadja a face, de ehhez nyilván nyomós ok kell, nem elég az,hogy nosztalgiázni szeretnék.

jan. 6. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Ugyanúgy lehet visszahozni mint az évekkel ezelőtt meghalt embereket.
jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondják,ami egyszerre felkerül az internetre az ott is marad. Ezért kérdeztem.
jan. 6. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem erre és nem mindenre vonatkozik, mert itt te magad szabályozod az elérhetőséget egy zárt oldalon a saját privát profilodban, ami szintén egy privát beszélgetés része volt. Már a hozzáférhetőség erősen korlátozott.

Amire nem tudsz befolyással lenni: úgy van tárolva más szerverén, hogy nem kapsz hozzá törlési vagy módosítási lehetőséget, és a publikus megjelenése miatt lehetősége van bárkinek lementenie és továbbosztani, az nem kerül le "soha". Ilyen pl. egy elfelejtett belépési adatoktól elérhetetlen közösségi fiók nyilvános tartalma is, de ez rád nem vonatkozik. Te beléptél, törölted, annak ott vége.

jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!