Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SG Ace 2. Először működött...

SG Ace 2. Először működött minden, aztán csináltam egy gyári visszaállítást, azóta nem tudok letölteni google playről. Úgy tudom gyakori probléma, de nekem nem működik semmi, akármit csinálok. Használható, jó megoldás?

Figyelt kérdés

(Hiba történt az információk szerverről való lekérése során. [RPC:S-7:AEC-0 LSI7-TGPK-3U7WS] <- mindig más kódot ír ki egyébként, akkor is ha ugyanazt akarom letölteni, de minden alkalmazásnál jön a hibaüzenet. ), csináltam még gyári visszaállítást, megcsináltam az alábbi megoldást, de semmi. Nincs ötletem. Garanciám nincs. Valaki? Úgy tudom gyakori probléma, de nekem nem tűnik el, akármit csinálok, hiába böngésztem végig a netet. Nem találtam jó megoldást.

1.Settings (Beállítások) – belépni


2.Apps (Alkalmazások) – belépni


3.All (Összes) - fenti menüsorban ráklikkelni


-Google Play Store (G. Play Áruház) – kiválasztani


-Force Stop (Kényszerített leállítás) - ráklikkelni - OK megnyomni


-Clear Data (Adatok törlése) - ráklikkelni- OK megnyomni


-Return - visszalépni


-Google Service Framework (G. Szolgáltatások Keretrendszer)– kiválasztani


-Force Stop (Kényszerített leállítás) - ráklikkelni - OK megnyomni


- Clear Data (Adatok törlése) - ráklikkelni- OK megnyomni


4.Visszalépni és újraindítani a készüléket.



2015. jún. 2. 23:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!