Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone gyári visszaállítás...

Iphone gyári visszaállítás utan ezek eltűnnek a telomról?

Figyelt kérdés

Sajnos gyari visszaallitast kell csinalnom.


Ha ujra letoltom a messengert, akkor az addigi uzeneteim mind elvesznek? Teljesen uj lappal indul a messengerem?



#iPhone #Messenger #Gyári visszállítás
jan. 13. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogy. A messenger/facebook teljesen külön platform. Minden megőrződik.


Ami eltűnhet, ha nem engedélyezted a cloud mentést: fotók, kontaktok, iMessage/SMS üzenetek, Apple Jegyzetek.

jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eddig mindenki azt mondta elveszik a messengerem, amint ujra letoltom. Akárcsak viber beszelgeteseim is mind.

Kicsit kétkedve is fogadtam.

De akkor te megerősítesz, hogy tuti nem vesznek el.

jan. 13. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy vesznek el.


Most telepítettem újra a telómat én is. Volt egy kis infarktus az első órákban, mivel eltűnni látszottak a kontaktjaim és a jelszavaim, de ez csak a lassú szinkronizálás miatt volt. Megvan minden.


A messenger, viber, facebook, gmail stb. nem tud eltűnni, azokat nem az Apple tárolja. Csak amiket fentebb írtam.

jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!