Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom bekapcsológombja...

A laptopom bekapcsológombja vacakol. Hogy tudom beállítani, hogy a fedél felnyitásával, vagy billentyűzet lenyomásával bekapcsolódjon a gép?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi van szegénnyel, hol bekapcsol a gomb megnyomására, hol nem, és ez egy kicsit macerás. Ezért keresek valami más módot.

Windows 10, Lifebook LH532.



jan. 15. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen beállítási lehetőség, meg kell javítani a bekapcsológombot.

Annyit csinálhatsz, hogy kikapcsolás helyett csak készenlétbe teszed, így egy billentyű lenyomására vagy az egér mozgatására újra használható.

jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ok, de azt hogy tudom beállítani, hogy hibernált ill. alvó állapotból aktíválodjon?

Emlékszem, régen egérre, billentyűre minden vacakra beindult, ha csak ránéztem akkor is, és valahogy nagy nehezen kikapcsoltam, csak nem tudom, hogyan. Eddig jó volt, most az lenne az ideális, ha a fedél felnyitására, vagy billentyűzet lenyomására bekapcsolna.

jan. 15. 13:26
 3/6 Zzzoli ***** válasza:
100%
Asztali gépek biosában szokott lenni a billentyűzetről történő bekapcsolás, lapikban nem, hisz ott a bekapcsoló gyakorlatilag a billentyű, azaz közvetlen ott van.
jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dongaben ***** válasza:
100%

Ha van egy külső billentyűzeted, azt beállíthatod a BIOS-ban bekapcsoláshoz.

Power Management-ben engedélyezd, és akkor, ha csatlakoztatva van a billentyűzet, bármelyik gomb lenyomására indul a laptop.Dell-nél igen, de szerintem Fujitsu-nál is működik.

jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jani_a_NAGY válasza:

Valószínűleg, vagy a gépi, BIOS-os ha van lehetőséged, vs. szoftveresen keress indítási beállítási lehetőségeket fogaskerék alatt

MS WIN 10 '

Gépház / beállítások keresése /

(írd be villógó text-doboz balra fenn álltalába)

Speciális rendszerindítás ... beállíthadod ott!

De

tényleg egy szervízelés ilyenkor NEM ÁRTANA!! gépeden.


TL mindezek előtt JÁTÉKAID, MUNKÁID, FONTOS KÉPEID mentsd el valami biztos külső tárolóra, biztonságos kütyüre, más ESZKÖZÖDRE!

FELHŐ MA BIZTONSÁGOS, állítólag s jah.. > a feltöltés se sérülhet .. (?!)

febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Beírom a speciális rendszerindítást, fel is ajánlja, de mindig a helyreállítás jön be helyette. Szuper!
febr. 24. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!