Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linux alatt hogyan lehet...

Linux alatt hogyan lehet megnézni egy MTP eszköz akkumulátor töltöttségi szintjét?

Figyelt kérdés

Mint mondjuk Windowson, ha az Explorer-ben jobbklikkelsz az eszközre, és a tulajdonságoknál az is megjelenik. A Dolphin fájlkezelő sajnos nem tudja ezt.

Egyébként ezt az MTP szabvány alapból tudja, a Wikipedia-ról idézve: "A battery-powered mobile device can report its battery charge level through MTP."

Nekem igazából egy CLI parancs is megfelel erre a célra, nem kell, hogy kifejezetten fájlkezelő legyen. Egy elejtés miatt "megvakult" kijelzős Androidos telefonnak szeretném megnézni az akku szintjét Linux alatt. Neten próbáltam erre megoldást keresni, de semmilyen Linuxos oldalt nem találtam, ahol szó lett volna erről.



jan. 15. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
gMTP: [link]
jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
CLI-ben lehet, hogy az mtp-tools is ad infót - nem tudom, nem próbáltam, nem használom.
jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!