Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linuxon hol, melyik fájlban...

Linuxon hol, melyik fájlban tudom konfigurálni a Bluetooth hangot (A2DP)?

Figyelt kérdés
A mintavételezési frekvenciát szeretném 44100 Hz-re állítani 48000-ról. A fejhallgatóm csak 44100-at tud, viszont ha terminálba beírom, hogy "pactl list sinks", akkor ott 48000-at mutat a Bluetooth-nál, amivel az a bajom, hogy mélyebb hangoknál hallatszik a rossz minőségű újramintavételezés (kicsit olyan, mint egy bitcrusher effekt), ezért szeretném levenni 44100-re, hogy ne legyen ilyen gond. Már mindent átnéztem a neten, de sehol se találok erről semmilyen információt, és nagyon zavar. Igazából PulseAudioval és PipeWire-el is ilyen, úgyhogy ez nem biztos, hogy a sound server hibája. Androidos telefonnal nincs ilyen gond a fejhallgatóval, szóval az is kizárva. Szerintem ezt a BlueZ-ben kéne beállítani, vagy nem tudom, a neten semmilyen információ nincs erről.

jan. 18. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

/etc/pulse/default.pa

load-module module-bluez5-discover a2dp-sink.sbc-freq=44100

jan. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!