Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell a Spar honlapján...

Hogy kell a Spar honlapján keresni úgy, hogy ezt megtalálja? Naturale vegán avokádó ízű kókusz olaj alapú kenhető növényi készítmény 200 g

Figyelt kérdés

Ott szoktuk venni.

Nem találom.



jan. 28. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg egy-egy szóra is rá lehet keresni, pl. avokádó, vagy naturale, de én nem találtam, még kívülről sem a Google-lal, ilyenkor a site:spar.hu kapcsolót kell használni.
jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Próbálkozz az alábbi kulcsszavakkal: kolbász, szalonna, karaj, tarja, csirke, sonka, szalámi...
jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1. Igen, köszönöm, én is próbáltam.


#2. Akár hiszed, akár nem, a megfelelő kulcsszavakkal próbálkoztam a spar.hu oldalon és nem találta meg, pedig próbáltam a márkanév alapján, és a neve variációival, stb, sehogy sem találta meg.

Sőt, még úgy is próbáltam, hogy egy böngészőbe írtam be a készítmény nevét és azt, hogy Spar és így sem találta.


Úgyhogy ne legyél már ennyire .eggfej, inkább próbáld ki, hogy nem találja meg a keresője.


Bár lehet, hogy azóta megtalálja, azóta én nem kerestem.

febr. 5. 16:29
 4/6 A kérdező kommentje:
#1. Ezt hogy kell használni? "site:spar.hu"
febr. 5. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen beírod. Pl. [link]
febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
febr. 5. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!