Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Messengeren már ilyen lesz a...

Messengeren már ilyen lesz a hang ha jön üzenet nekem?

Figyelt kérdés
Szóval iPhone-om van és ha messengerről jön üzenet akkor nem az a régi szokásos hanggal jön hanem egy új fajtával pedig semmit nem csináltam vele. Valamelyik nap frissítettem amúgy a messengert. Ez egy új frissítés lehet? Visszalehet csinálni esetleg a régi hangra?

jan. 29. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnyitod a Messenger—>bal fent három csík—>fogaskerék—>értesítések és hangok. Ha neked nem a “Pop ding” van a “SMS-hang”-nál akkor állítsd be a pop ding-re.
jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta rájöttem hogy csak egy csoportnál szól máshogy. Ha egy ember küld nekem privátba valamit az normálisan szól. Ha meg ebbe a csoportba küldenek valamit akkor csak ebbe szól máshogy. Valamit a csoportba állíthattak be hogy így szóljon?
febr. 1. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Akkor menny be abba a csoportba, amiben máshogy szól, fent rányomsz a csoportnévre és lentebb van egy olyan hogy “Értesitések és hangok” és amit írtam fentebb azt csináld meg

febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
febr. 3. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!