Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows helyreállítása a régi...

Windows helyreállítása a régi háttértárról?

Figyelt kérdés

A windows-hoz van licence-em, úgy tudom, csak 1 gépen lehet használni.


Viszont a gépen vannak fontos programok, amikhez kissé nehez jutottam hozzá, illetve hosszadalmas a feltelepítése. Ezek szakmai, programozói programok.


Kissé lecsökkent a benne lévő SSD kondíciója, de van egy zsír új ssd-m, amit bele tudok rakni, viszont!


A kérdésem az, hogyha most kiveszem a benne lévő ssd-t és belerakom az újat és feltelepítem a windowst, akkor a licence-m megmarad, ha beírom a kulcsot?


Másik kérdésem. Az említett programokat vissza tudom másolni a gépre?

Azért kérdezem, mert holnapra kellene a gép egy versenyre, ahová szükségesek a programok.


Előre is köszi!

(Ja, és bocsi ha hülyeséget kérdezek, nézzétek el).



jan. 31. 14:55
 1/3 A kérdező kommentje:
A kondíció 70% egyébként. Ram-ot már bővítettem benne… laptopról van szó.
jan. 31. 14:56
 2/3 anonim válasza:
Persze megmarad, nem csak 1 gépem tudod be aktiválni a licenset. Ha nem az SSD-n vannak a fájlok akkor megmaradnak. Ha azon vannak akkor tedd át HDD-re vagy pengrivera.
jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dongaben ***** válasza:
100%

Ebben az esetben inkább klónoznám a meghajtót.

Ez egy elég jó, érthető segítség ehhez:

https://www.youtube.com/watch?v=WFPkTwmta1g

jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!