Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan offline napló...

Nemzetes kérdése:

Létezik olyan offline napló ami tud magyarul?

Figyelt kérdés

Igazából olyan napló, vagy bolg szoftvert keresek amit offline tudok futtatni segédprogramok nélkül (pl. Wamp,Xampp) és lehet benne rajzolni, fotókat importálni, tud magyarul és főleg ingyenes kéne hogy legyen, de ha csak fizetősben létezik az is opció lehet.

Mindezt két célra szeretném használni, az egyik egy fotóval illusztrált, szabadkézi bejegyzéseket, rajzokat tartalmazó szabadidős napló lenne, a másik pedig egy célorientált szintén fotómellékletekkel rendelkező fogyási napló, amibe office-ból importált grafikon, esetleg webről behívható adatok lennének. Fontos lenne, hogy pofás testreszabható megjelenése legyen akár lapozható verzió, mint egy valódi napló.



febr. 8. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Office csomag része a OneNote, ami alapvetően egy jegyzetfüzet, de kellően interaktív ahhoz hogy lehet benne szabadkézi rajzolni (vagy külső rajz eszközzel), médiatartalmat beilleszteni, lapfüleket és különböző csoportosításokat létrehozni, ezen kívül még a saját felhőtárhelybe menti el a dokumentumot így hordozható is több eszköz között.

[link]

[link]

febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na ezért kell kérdezni! Hogy én mekkora mesüge vagyok...:) Erre nem gondoltam! Köszi!
febr. 9. 08:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!