Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell írni a Google Play...

Mit kell írni a Google Play Console-ebn a Nyilvános kereskedői profil adataihoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Unityban van egy kész játék, ahol In-App-Purchase-t használok. Nos, a játék már ott van a G.P. Consolon, ám amikor a pénzügyi részhez akartam menni, hogy az IAP működjön, akkor be kell állítani egy bizonyos kereskedői fiókot, és azt írja, hogy létre kell hozni egy fizetési profilt.


Ezután kiválasztom a saját nevemet, ki is írja, hogy számla típus egyéni, majd kéri a következő nyilvános adatokat:


- Vállalkozás neve (kötelező)

- Webhely (nem kötelező)

- Mit árul (kötelező)

- Ügyfélszolgálati e-mail (kötelező)

- A hitelkártyához tartozó számla kivonatán szereplő név (kötelező)


Ide pontosan miket kell írni, hogy tovább lehessen lépni, mert pl. nekem nincs vállalkozásom, ezért is választottam az egyéni opciót.



#fizetés #játékfejlesztés #Google Play #kereskedőiprofil #vállalkozásnév
febr. 10. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Oda van írva.
febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt kell írni, amit kér. A vállalkozás neve bármi lehet, nem kell hivazalosan bejegyzett cégnevet megadni (ha az kellenne, akkor azt kérné). A többi meg magától értetődik.


Bár azt nem értem, hogy hogyan akarsz vállalkozást működtetni (mert ez az), ha nem vagy egyéni vállalkozó és céged sincs.

febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Miért ez nagyon nagy baj lehet, hogy nincs vállalkozásom és úgy próbálok meg ilyet csinálni?
febr. 10. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor egy játékot akarsz készíteni, amin keresztül úgy akarsz bevételhez jutni, hogy mikrotranzakciót építesz be. Ez oké, de mit terveztél, hogyan fogsz ezután adózni? Nem vagyok jogász, de szerintem ilyen bevételnél már nem alkalmazható a sima adószámos magánszemély forma, vagy kell egy cég, vagy egy egyéni vállalkozás.


Abból nem lehet bajod, hogy csinálsz egy ilyet, abból viszont igen, ha nem adózol. Ha te ezt komolyan gondolod, akkor keress meg egy ügyvédet vagy könyvelőt, hogy mi a legjobb lehetőség a számodra.

febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm széoen, egyenlőre ez csak ilyen próbálgatás lenne, nem is gndolom, hagy bármi nagyobb összeg befolyna ebből. :D
febr. 11. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig lehet feketén csinálni, az is egy megoldás.
febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.


Amúgy ezt írja még a névhez inormációkként: A „Google*” karaktersorhoz fűzve ez a szöveg fog megjelenni a vásárlók hitelkártya-kimutatásain.


Ha nem a saját nevemet adom oda meg, hanem valami álnevet az is elfogadható, vaagy retorzió fog érni? (őszitén nem szeretek kiadni magaról infókat ilyen pénzügyi kérdésekben)

márc. 5. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!