Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A barátomat szeretném születés...

A barátomat szeretném születésnapja alkalmából meglepni egy gamer laptoppal. Ajánlanátok esetleg párat?

Figyelt kérdés

Ezt néztem ki:

[link]


Leginkább cod modern warfare, rainbow six siege, gta, battlefield és resident evil amikkel játszani szokott.


Azért nem kérem, hogy válassza ki ő saját maga, mert sajnálja rá a pénzt. Inkább nyüstöli a már meglévő gépét kipurcanásig.


Hálásan köszönöm a segítséget előre is.



febr. 13. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gamelésre én nem laptopot ajánlok, két okból is:

- Az egyik az, hogy nagyon túl vannak árazva,

- A másik meg az, hogy a laptopok soha nem lesznek olyan hatékonyak, mint az asztali társaik, már csak azért sem, mert a hűtést lehetetlen megoldani a laptopnál.

Én inkább asztalit vennék laptop helyett játékra. Plusz ugye az asztali mellett szól még az is, hogy az jóval könnyebben bővíthető, mint a laptop. Egy jobb asztalit összeraksz 500000-ért, aztán majd ha bővíteni akarja mondjuk pár év múlva, akkor könnyebben tud bizbaszokat cserélgetni benne (SSD bővítés, ram bővítés, jobb proci, jobb videókártya, erősebb táp, jobb hálózati kártya, meg amit szeretne). Lapposban ezt sajnos nem lehet. Ott csak a ram bővíthető (ha szerencséd van), meg az SSD, és ennyi.

febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is asztalit vegyél. Ugyanazt a tudást megkapod olcsóbban, vagy ugyanannyi pénzért többet kapsz, ahogy tetszik, meg amit az 1-es írt. Gondolom úgyis otthon nyomja.
febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vagy vegyél neki egy Steam Deck-et.

Eredeti bolt:

[link]

Viszonteladók:

[link]

febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat utazunk a munka miatt, ezért ragaszkodunk a laptophoz
febr. 13. 09:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy normális boltból +500gb és win11-el is olcsóbb, mint a mediában.

[link]

[link]

febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szubjektív, én nem vennék ilyet ajándékba.
febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Haburc ***** válasza:
Jobb ár érték arányba én ezt javasolnám. [link]
febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hű, de jó dó'ga van a csávónak!
febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én meg csak egy üveg bort meg két puszit kaptam pár napja amikor a szülinapom volt :-((( Na jó, a bor fincsi volt, de akkor is...
febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire gamer, miért egy lánnyal vetet laptopot? Miért nem tudja megvenni magának? Az se biztos hogy rossz a mostanija, ha ennyire szereti nyüstölni. Inkább vegyél neki normális dolgot, például pár darab drágább boxert, az ha van is, akkor is mindig jól jön. Több százezer forintot tudsz csak azon spórolni, hogy nem hülye érzelmi emberként gondolkodsz.
febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!