Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto tisztitasahoz, apolasahoz...

Auto tisztitasahoz, apolasahoz mit ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Parom egy olyan ferfi,aki nem tudja elturni,ha egy-ket porszem is van az auton. Hetente 3x jar mosni. Neha 2-3orat is torolgeti.Belul,kivul egyarant. Lesz a szuletesnapja,es szeretnem valami ilyesmivel meglepni. Ki mit hasznal? Barmi otlet segitene,mert nem vagyok jartas a temaban.

2015. szept. 20. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A Sonax márkájú termékek elég jók, én többnyire ezeket használom. Illetve még egy nagyon jó wax van, amit nemrég fedeztem fel, ez: [link]
2015. szept. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki inkább egy autómosó bérletet.
2015. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki szakirodalmat a túlzott autóápolás káros hatásairól. Tönkre fogja tenni a sok mosás a lakkréteget és a fényezést. Amúgy szokta polírozni is? Vegyél neki ahhoz valamit :) Nem túl bonyolult, csak kicsit időigényes művelet, de nagyon megszépíti az autó külsejét :)
2015. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!