Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik jelenleg a legnormálisa...

Melyik jelenleg a legnormálisabb internet szolgáltató?

Figyelt kérdés

Régen egyértelműen a digi volt, de mióta "állami" kézbe került ez is, hát kalap sz*r! Jelenleg ott tart a történet hogy az eddigi kedvező árat pár év alatt duplájára emelték, és még most is jönni fog erre egy nagyobb emelés. Ezer megabites netem van, 300 a kötelező minimum amin mennie kell, na most évek óta (még a covid alatt csinálták ezt, aztán "véletlenül" úgy maradt azóta is) alig 3-400 között van az állandó letöltésem, ezt az értéket azóta sose lépi át! Szerintem enyhén szólva is pofátlanság és átverés, kötelező minimum ide vagy oda. Régen sokkal jobb volt a digis sávszélem, amíg román kézben volt a cég. Manapság már nem tudok egy sima hd ready videót se megnyitni vagy beletekerni, hogy ne essen szét az egész net legalább egy percre.

Bedobtak nemrég egy Tcom-os szórólapot, és erősen elgondolkoztam hogy az idei digi emelést már nem várom meg. Ki melyik szolgáltatónál mit tapasztalt, és ki mit ajánl? Főleg a stabilitás lenne szempont (ne legyenek folyamatos kimaradások), a normális sávszél (tehát nem a fele meg a harmada állandó jelleggel annak amiért az ember fizet...) és persze az ár. Ha teljes csomag elérhető tv csatornákkal, az külön jó pont lenne.



febr. 14. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
A telekom. A digi régen sem volt nagy eresztés, csak olcsó. Aminek megvolt az ára :)
febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Telekom +1, bár a Yettel-el 5G-s otthoni netével is szemezek, mert itt még koax-on jön a Telekom-os net és több feltöltés kellene... :(
febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
+1 Telekom, és én voltam ügyfél a másik kettőnél is. Soha többet.
febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem is a Telekom a szimpatikus, pont a napokban dobtak be szórólapot. Csak épp jó lenne gyakorlati tapasztalatokat is hallani. Szóval az 1000 megabites net + tv az milyen árban van nálatok? Illetve ami még fontosabb, az 1000 megabitből általában mennyi a tényleges sebesség? Stabilitást nem kérdezem, az feltételezem nagyon jó, mert nekem is csak dicsérték eddig őket.
febr. 14. 17:15
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy nézzük, hogy én Koax-on vagyok és 1000/25 a totál max, akkor most ezt mérte a speedtest. Persze nézd azt is, hogy 17:28 van, tehát most érnek haza az emberek és nő az alap terhelés is:


Download Mbps

471.79

Upload Mbps

27.29

febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Nincs normális, egyik rosszabb, mint a másik. Régen a tréhóm volt a legrosszabb, majd amikor a vodkafon megvette az upcot, mélyen alulmúlta őket. A Digi régen nem volt rossz, de amióta az is Lölőé, a szolgáltatás minősége rohamosan romlik, az árak rohamosan emelkednek. Nekem 3 év alatt 3-szorosára emelték a havidíjat. Már rég váltottam volna, ha lenne jobb.
febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha csak internet, akkor digi még mindig tud lenni a legolcsóbb. Főleg ha kell feltöltési sebesség is.

Optikai hálón amúgy tínyleg tökmindegy, nagyon megbízható a hálózat.

Wifi6 router/modemet ad mindenki már, tehát az is sima ügy. Ár/sebesség alapján tudsz dönten egyszerűen.

febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az hogy nem kotottel idoben husegidos csomagot, az a te bajod... az en digis netem nem emelkedett a duplajara, vezetekes teloval es nettel egyutt kb 6-7 000 ft meg mindig. A mobil a szivas, azt tenyleg duplajara emeltek, de az meg ezeb felul van.
febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*vezetekes teloval es TV-vel egyutt
febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kötöttem hűséget, ennek ellenére emelkedett majdnem a duplájára, mindezt pár év alatt mióta "magyar" kézben van. Aki nem kötött általában, azoknak már rég a duplája mostanra. Ellenben a helyzet az hogy idén is lesz "inflációkövető" emelésük, a meglévő ár további 14.5%-a. Ezzel tartok tőle már nálad is meglesz a duplájára emelt, kedves 9-es.

De nem is ez lenne a legnagyobb bajom. Ez hogy mostanra a 400-at se éri el az 1000-es net, ez szimpla pofátlanság. Még éjszaka se, amikor nincs forgalom, egyszerűen ennyire limitálták szándékosan a covid óta. Régen legalább a duplája volt sebességre ugyanez a csomag. Szóval lehet őket védeni, csak kissé érdekes lesz az is.

febr. 14. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!