Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok Fortniteozni,...

Hogyan tudok Fortniteozni, xboxos accountal?

Figyelt kérdés

Egy barátomnak szervizben van az xbox, de még nem vitte ki a Battle Pass-t. Odaadta az email-ét meg a kódot. De nekem pc-m van. Hogyan tudok bejelentkezni xboxos accountal a fortnite-ba pc-ről?


(Epic gamesről van letöltve a forti(nem tudom ez fontos-e))



febr. 20. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Login-nél kell bejelentkezni.
febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az eddig oké. De melyik loginnél?

Nincs epic games fiókja, így nem tudom összecsatolni a kettőt. Ha létrehozok azzal az ő emailjével egy epic games fiókot, az működhet?

febr. 20. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye, de valszeg nem.
febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült xbox cloud gaming-el. Csak az egyetlen baj, hogy soha a büdös életben nem játszottam fortniteot kontrollerrel. Hogyan tudnám beállítani, hogy billel játszhassak?
febr. 20. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát a legegyszerűbb a cloud gaming ahogy te is rájöttél. Az lényegében az Xboxos változatot használja. Ha rendesen PCn akarnál játszani akkor kell egy Epic account és be kell kötni az Xbox accountot alá. Ehhez a konzol is kell mert oda kapsz egy egyedi kódot, hogy ne lehessen trükközni. Emellett, hogy ugyancsak ne lehessen trükközni profilok eladásával egy bizonyos konzolos accountot csak egy Epic profilhoz lehet egyszer bekötni. Tehát mindenképpen egy olyan kellene amit a barátod/csinál ami az övé mert később is szüksége lehet/lesz rá.


A billentyűzet támogatás nem alap cloud játékoknál, főleg Fortniteban ahol irányító szerint osztják szét a játékosokat. Tehát ha billentyűzettel játszol akkor nem az Xbox/PS/Switch/PC kontrolleresek ellen játszol. Őszintén szólva ha úgyis csak Battle Pass küldetéseket csinálsz akkor el lehet pötyögni kontrolerrel, legfeljebb beletanulsz egy kicsit. Viszont ha mindenképpen KBM kellene akkor megpróbálhatsz egy ilyen böngésző kiegészítőt: [link]


Ez csak szimulálja a billentyűzetet a kontroller inputon keresztül tehát nem lesz az az igazi KBM élmény (főleg ha a stream eleve nem túl acélosan fut nálad), de jobb mint a semmi.

febr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!