Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépen hogyan tudom...

Számítógépen hogyan tudom átírni mondjuk egy youtube video címét vagy mondjuk egy google keresés utáni találatoknak a szövegét?

Figyelt kérdés
Emlékszem hogy régebben mutattak nekem egy ilyen trükköt hogy gépen bármilyen szöveget át tudok írni, csak már nem tudom hogyan kell

febr. 22. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

A böngésző fejlesztő módjában kell lépni (valahol a menük között ott lesz), és akkor látod az oldalt felépítő elemeket amit át lehet írni. Ez csak helyileg történik és a következő oldalbetöltésig érvényes.

Átverni nem igazán lehet olyan dologgal senkit, amit ő maga is ellenőrizni tud a neten. Ha lebuksz, onnantól kezdve nem fognak már bízni benned és a szavadban, mert aki egyszer átvert, az bármikor újra képes megtenni.

febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak magadnál tudod átírni, ha utána elküldöd a linket, akkor nem lesznek benne a változtatások (remélem ez logikus, hiszen ha ilyet lehetne, akkor mindenki ezzel trollkodna). Egyébként jobb katt, inspect element, itt lehet. De ez messze nem hackelés
febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!