Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más is észrevette, hogy...

Más is észrevette, hogy megváltozott a google keresés minősége, már nem ad olyan jó találatokat mint régen?

Figyelt kérdés
jan. 21. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Már cikkek is születtek a témában.
jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:
100%

Én rendszerint most is megtalálom, amit akarok. (igaz sosem használom Gmail-be bejelentkezve)


Egyébként mindig is a nagyobb látogatottságú weboldalakat adta ki előrébb, nem pedig a "pontosabb" találatokat - csak ugye rendesen megugrott a weboldalak száma, meg a rengeteg gépi fordítással már nemcsak "magyar" nyelvű weboldalakat is talál, - illetve maguk a weboldalak fenntartói is manipulálhatják a nézettséget. (pl. botokkal, rejtett-beágyazott elemekkel, stb.)


Azt tudom ajánlani, hogy "jobban" válaszd meg a keresés kulcsszavait...

jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig változtatnak az algoritmuson
jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Tragikus lett. Ha nem terméket keresek amit venni szeretnék (erre kiváló még mindig), akkor kénytelen vagyok a yandex-re menni mert egyszerűen nem azokat a találatokat adja amit egyértelműen keresnél a keresőszavak alapján. Komolyan mintha rejtegené azt amit ténylegesen keresel és már ugyebár ugrani sem lehet előrébb mert a számozott oldalak megszűntek. Ma is rákerestem egy gamer szívinfarktusára, görgetek görgetek sülthülyeség oldalról oldalra, f....ba megyek a yandex-re, ott az első!! és második találat amit keresek, szóval nagyon durva lett.
jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem valami meseterséges lfszt kezdtek használni?
jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!