Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem működik?

Mért nem működik?

Figyelt kérdés

előfizetéses Telenoros telefon kártyával, mért nem tudok elő fizetni game pass-ra? azt írja ki ezen a kártyán a előfizetési lehetőség nem engedélyezett.

ha veszek egy sima Telenoros kártyát ami nem elő fizus akkor azzal már tudok fizetni minden hiba nélkül? nem kell beállítani semmit? mivel új a kártya ugye. köszi hogy segítesz.


febr. 23. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapértelmezetten le vannak tiltva például az emelt díjas SMS-ek (és így a fizetés is), nehogy a gyerekek valami impulzus vagy átverés hatására minden hülyeségre előfizessenek ami utána hetente több ezerrel terheli a számlát.

Külön meg kell adni az engedélyt vagy visszavonni a tiltást, hogy ezeket engedje a szolgáltató a kártyával.


Miért nem jó a bankkártyás fizetés? Ha gyerek vagy, és ezzel akarod kijátszani a szülők tiltását, nem lesz jó vége.

febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem! nem vagyok gyerek! volt bankkártyám, csak vissza mondtattam munkahely megszűnése miatt.

azzal volt mindig fizetve a game pass. tervezem újra csináltatni a kártyámat, mivel vissza mentem a munkahelyemre. most azt mind1 hogy mért hagytam ott..

és most az első hónapot, Telenoros kártyával szeretném fizetni utána váltok át kártyára. mivel nem megy olyan gyorsan hogy hip hop uram itt a kártyája.

és én ma szeretnénk játszani :) szóval új Telenoros kártyával ami nem elő fizus azzal elő tudok fizetni minden probléma nélkül?

febr. 23. 13:46
 3/5 A kérdező kommentje:
első hónap Telenoros kártya, és utána váltok bankkártyára! ami folyamatos lesz.
febr. 23. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne felhívni az ügyfélszolgálatot, hogy ezt a hibát írja és hogyan lehet engedélyezni (vagy te csinálod, vagy ők központilag), mint teljesen feleslegesen elmész megvenni egy új kártyát, amin lehet megint csak le lesz tiltva, mert ez az alapértelmezett beállítás.
febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ohh azt hittem hogy csak az elő fizus kártyák csinálják ezt.
febr. 23. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!