Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik külföldön...

Miért nem működik külföldön az érintésmentes fizetés telefonnal?

Figyelt kérdés
Belföldön tökéletesen működik, csak külföldön nem megy. Bankártya ugyan úgy működik kint is, ami hozzá van kötve a simple pay-hez.

febr. 8. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Biztonsági okokból. A Simple fiókodba csak belépnek az általad kétes oldalakon megadott és onnan kiszivárgott jelszavaddal (véletlenül se feltörik, ahogy azt sokan hiszik) és már le is húzhatják a suskád. Ezt akadályozzák meg a külföldi használat tiltásával.
febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem ment a simple pay ugyanúgy, mint itthon. (ausztria, szlovákia, dánia, olaszo... szóval EU-ban teszteltem eddig)
febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(bocsánat, nem nekem ment, hanem tesómnak. én revoluttal fizetek, mert az biztos jó árfolyamon vált. de lényeg az, hogy OTP számlája van, és simplebe regelve a kártya, telóról érintésmentes fizetés okés volt eddig, legutóbb novemberben.)
febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!