Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most nekem egy xbox one s...

Most nekem egy xbox one s konzolom van ,és most szeretnék venni egy xbox series s -et,és ugye azon nincsen meghajtó, és most vettem egy külsö hdd -t ,és arra átraknám a játékaimat az menne a xbox seres s -en ,ha menne rá tudnám másolni a konzolra?

Figyelt kérdés

márc. 2. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, a régi játék nem fut új konzolon. A visszafelé kompatibilitás úgy van megoldva, hogy ha megvan egy játék a fiókodban vagy lemezen, annak letölti az új konzolos verzióját.
márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első téved, a Series konzolok lejátsszák az One játékokat. Csak a régebbiek (Xbox és Xbox 360) játékokat kell letölteni újra. Azonban kérdésedre válaszolva lemezes játékot nem tudsz áttenni lemezmeghajtó nélküli konzolra, mert a lemez az igazolás, hogy megvetted a játékot. Tehát ha digitálisan veszel valamit az természetesen átvihető. A lemezes viszont nem mert hiába másolod át és indítod el, fel fog ugrani egy ablak hogy nem vetted meg a játékot.
márc. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!