Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen nagy leállás lesz a...

Milyen nagy leállás lesz a Telekomnál?

Figyelt kérdés
[link]

#Magyarország #Telekom #Deutsche Telekom #nagy leállás #A karbantartás ideje alatt a szolgáltató korlátlan belföldi #mobilinternetet biztosít minden ügyfele számára
márc. 13. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak az internetes ügyintézés áll le.
márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Keptelen vagy elolvasni a cikket, vagy mire vagy kivancsi?
márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

A hivatalos oldalukon leírják:

"Informatikai rendszerünk ütemezett karbantartása miatt 2024. március 14-én 18 órától várhatóan 2024. március 16-án 8 óráig a Telekom alkalmazás, a Telekom fiók, a telekom.hu és az Üzleti önkiszolgáló portál nem lesz elérhető.


Emiatt március 14-én csütörtökön üzleteink is a nyitvatartási időnél hamarabb, 18 órakor bezárnak.


A 1414 lakossági és a 1400 üzleti telefonos ügyfélszolgálatunk ez idő alatt is elérhető lesz, de korlátozottan tud majd a segítségedre lenni, így a várakozás ideje az átlagosnál hosszabb lehet"

[link]


Az "informatikai rendszerüket" karbantartják (feltehetőleg azt, ami az ügyféladatokat menedzseli), ezért az (mármint "a Telekom alkalmazás, a Telekom fiók, a telekom.hu és az Üzleti önkiszolgáló portál") "2024. március 14-én 18 órától várhatóan 2024. március 16-án 8 óráig" nem lesz elérhető, illetve a telefonos ügyfélszolgálat is csak korlátozottan tud segíteni.

márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!