Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen beállítás ez a Messenge...

Milyen beállítás ez a Messengerben?

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom, neha kiirja, mikor volt aktiv utoljara, neha azt, hogy eppen aktiv, es akkor ott van a zold potty mellette, de az ido nagy reszeben semmit nem ir hozza, hogy mikor volt font, tehat a neve alatt semmi nincs irva. Most is epp lattam, hogy font volt, majd egy par percig kiirta, hogy aktiv volt x perce, most pedig ez ujra eltunt, nem lehet latni semmit. Ezt be lehet valahogy allitani?
márc. 14. 10:18
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem csak nála látom, tehat hogy azert lenne, mert le vagyok nala tiltva vagy ilyesmi. Most ramentem 3 random szemelyre, es naluk se latni, mig nasoknal igen.
márc. 14. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!