Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letiltotta a Facebook a...

Letiltotta a Facebook a hirdetési fiókom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Február 14.-én letiltotta a META a hirdetési fiókom ezzel a címszóval:

“Szokatlan tevékenységet észleltünk, ezért letiltottuk a hirdetési fiókodat. Végezd el a fiokod igazoló ellenőrzését, hogy újra megjeleníthess hirdetéseket”


Ez mind azért történt, mert február 14.-i napon az istenért nem akartak leemelni a fizetendő összeget a kártyámról így újra és újra próbáltam, sikerült majd bumm tiltás.

Most látom egy olyat, a jelenlegi egyenledemnél, hogy 163Ft+adó és azt írja alatta Hogx április 07.-én terhelni fogják a kártyám. Lehet azután feloldanak? Ugyanis mivel nekem az esetek 99%ban készpénzben van penzem a kártyán nagyon ritkán és sokszor elutasította emiatt a METAs tranzakciókat.

Lehet ez volt a bajuk? Hosszú ideig nem bírták leemelni a fizetendő összeget?


De egyébként a support meg kakil a fejemre, semmi reakció


Volt már valakivel ilyen?


Előre is köszi!


23/N



#hirdetés #Facebook #meta #Hirdetésifiók
márc. 16. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Végezd el a fiokod igazoló ellenőrzését, hogy újra megjeleníthess hirdetéseket.

megmondták, mit kell tenned!

márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos kereszhet vethetsz az oldaladra, mivel a Facebooknál nincs support. Nem tehetsz mást, mint hogy újat csinálsz.
márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 eddig eljutottam, csak kakilnak azóta is a fejemre
márc. 16. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!