Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A testvéreim készítették az...

A testvéreim készítették az Apple Id- met. Nem rég tudtam meg hogy tudják olvasni az Imessage üzeneteket és látják mit nézek az interneten,milyen zenét hallgatok,email olvasás stb. Jelszót változtattam de úgyanúgy látnak mindent. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

márc. 23. 18:57
 1/4 anonim válasza:
Azt meg hogy a fenébe? :o
márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szülinapomra kaptam egy tabletet és a tesóm régi telefonját. Náluk hagytam azt mondták így könnyebb lesz mindent beállítani.Tükrözhették a telefonomat? Szinkronizálhatták?
márc. 25. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószinűbb az hogy ugyanazt az AppleID-t használod mint ő.

Miért nem csinálsz magadnak sajátot?

márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már csináltam másik AppleIdt mégis tudják olvasni az üzeneteket. Ami nagyon kellemetlen mert a nővérem a munkahelyemen beszámol róla a kolléganőimnek. Aki jártas az elektronikában kérem segítsen.Hogyan szüntethető ez meg?Vagy adják vissza mindent telefont és tablet? Csak az internet mellőzése és egy ,,buta" telefon lenne a megoldás?
márc. 26. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!