Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van már napelemes rádió,...

Van már napelemes rádió, napelemes Tv-miért nincs még ?

Figyelt kérdés

márc. 25. 06:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, lehet venni hozzá panelt, amiről tud üzemelni. De külön ilyet nem gyártanak. Azért ha mész ki a rétre és belőnéd, ott adás sincs. Műhold antenna legalább kellene jól pozicionálva. Tényleg nem lehet így ennek nagy piaca, de gyártanak hozzá panelt, amit nem csak erre lehet használni, de erre is jó.
márc. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Telekre lett volna mert a mobilnet működik, hát ha lett volna napelemes tv egyben de akkor nincs csak külön az meg arany árában van így akkor nem lesz.
márc. 25. 07:43
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha van mobilnet, akkor tudsz nézni rajta TV-t. Persze annak elég nagy lehet az adatforgalma, szóval figyelj rá, hogy olyan adatforgalmi kereted van, amibe beleférsz.


Alap csatornák elérhetők a mindigtv appban

A többit pedig az otthoni kábelszolgáltatód, vagy egy ismerős kábelszolgáltatójához járó online rv szolgáltatással tudnád elérni. Pl én diginél vagyok. Digi online van. Sok csatorna nincs benne persze, de bő a kínálat. És... ja, a ügyfélkapujukban lehet beállítani 3 jelszót, tehát 3 ember is haszbálhatja egy előfozetéssel egyszerre a digi online felületet. Legtöbb szolgáltatónak van hasonló lehetősége online tv-zéshez.


Innentől akkor a kijelzőt kell csak megoldanod. Hogy az neked elég egy telefon, tablet, laptop méret, akkor sima ügy szerintem


Tehát na, azért ezeknek is van energiaigényuk, főleg ha minél nagObb kijelzőt kell működtetni, de egy power bankkal ez több napra feltornázható akár.

Tehát nem hasonlítható egy napelemes tv egy napelemes rádióhoz.

márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam amit írsz 3-as,Digi-re.
márc. 25. 08:59
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert a panel is lenne akkora, mint a tévé.
márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert a rádió nem olyan nagy a panelja gondoltam hát ha valaki ismer egy egyszerűbb kivitelő tv-ét nem egy hiperszuper felbontásúakat.
márc. 25. 09:09
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Még egy kis képernyő is jóval többet fogyaszt, mint egy rádió hangszórója.
márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Napelemes TV, noormáális..? Vagyis te egy olyan tv-t szeretnél, ami csak a szabadban működne, lehetőleg déli irányba tájolva, és az esti műsor nem is érdekel, mert amikor lemegy a nap, akkor már nem működik.
márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez egy nagy akku is kéne, mert gondolom nem csak napon néznél tévét, és máris elég komoly összegeknél tartunk. Viszont ott a telefonod, tudsz online valahogy tévét nézni azon, vagy tableten. Még mobilnettel is olcsóbb megoldás, mint egy nagy napelem, generátor, meg akku.
márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Valóban látom hamvába dőlt az elképzelésem.
márc. 25. 16:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!