Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha bekapcsolásnál...

Mit tegyek ha bekapcsolásnál a windows tűzfal mindig kikapcsol?

Figyelt kérdés
eddig nem csinálta de most mindig kiírja h a windows tűzfal kivan kapcsolva kapcsoljam be hogy tom állandóra tenni h be legyen kapcsolva? virus miatt csinálhatja? win 7em van
2010. okt. 26. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg, bent van-e az automatikusan induló programok közt. Nem tudom, hogy hoztad össze, de valszeg az lesz a gond, hogy valahogy kibűvölted onnan.

Win 7 tűzfalát nem ismerem túl jól, de lehet, azon belül is be tudod, állítani, hogy indítás a windowsal együtt.

2010. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi de nem találok sehol semmit, teljesen megbolondult a gép. eddig meg bekapcsolásnál automatikusan elindult az explorer meg stb gyökérségeket csináld de csináltam uj fiókot és abban nem csinálja .. óóóó
2010. okt. 26. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Írtsál trójaiakat, egész ménes lehet a gépeden.
2010. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rájöttem de eset nod 32 nem talál. virus buster sem window kémprogi kereső sem. mivel keressek? avast?
2010. okt. 26. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Telepítsd, FRISSÍTSD!!, Rendszer-visszaállítás kikapcs., majd csökkentett módban indítsd újra el a gépet, és a progival csinálj TELJES keresést! amit talál karanténba teszi! (ott elfér, nem okoz gondot)

Újraindítás után, ne felejtsd el, a Rendszer-visszaállítást bekapcsolni

(a telepített víruskergetőkkel NEM akad össze!!!)

2010. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!