Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sniper elite? Van egy játékom...

Sniper elite? Van egy játékom a Sniper elite aminek bőven el kell mennie a gépemen, de az állandóan időközönként kikapcsol. Tűzfal kivételek közé beraktam úgyhogy nem az a baj. (próbáltam több helyről is letöltöttem de ugyan az a probléma) Köszi.

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 12:06
 1/5 Pj0tr ***** válasza:
Vedd meg...
2011. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vicces gyerek vagy pj0tr de nem a játékkal van a gond ha nem jönnél rá hanem a gépemmel............
2011. jan. 14. 10:44
 3/5 Pj0tr ***** válasza:

Te is vicces gyerek vagy. Az, hogy nem megy szerinted mit árul el? Semmit.

Mit ír miért áll le? Valami üzenet csak van.

Egyébként pedig ha nem egy népszerű játékról van szó és valami no name csapat töri fel akkor bizony előfordulhatnak vicces dolgok.

Vegyük csak például a Settlerst, ahol a kovácstól hús jött ki. És szerinted mit válaszolt a support team amikor panaszkodott erről? Bizony azt, hogy vedd meg, mert ez egy védelem volt.

2011. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pj0tr. Köszi de ez nem segítség. Különben meg ha kiírná hogy mi a baj nem jövök ide segítségért. A régi gépemen, ami nem volt ekkora teljesítményű bőven elment. Ezért nem értem mi a baj. Egyszerűen kikapcsol a gépem..... Ahonnét letöltöttem írják, hogy elmegy nekik kisebb géppel is. Na erre varrjál gombot.......
2011. jan. 15. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval. Tegyük fel, hogy éppen a "secure u-bahn station" pályán játszol és egyszer csak az asztal (xp, vista)köszönt.(tehát kilépett a játék és nem is fut) ???
2011. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!