Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » NCore.A seedelés minden hó 1...

NCore.A seedelés minden hó 1 napján indul és az utolsón zárul ? Vagy a letöltött torrent napján indul az 1 hó-múlva ér véget a sedben tartása ?

Figyelt kérdés
márc. 30. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A "kötelező" seedelés akkor indul amikor letöltötted a cuccot és 48 órát kell teljesíteni kb 1 hónap alatt, nem vészes a történet.

Letöltöd--->hagyod futni--->elfogy az "Aktivitás" menüből--->boldogság.

márc. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem 48 óra, hanem 48 óra + a torrent GB-ban számolt méretének 0,4-szerese órában. Ebbe a letöltés ideje is beleszámít, mivel ahogy letöltöd, a meglévő adatot már seedeled is azonnal.

VAGY 1-es arányig. A feltöltés arányosan csökkenti az időt, tehát 0,5-ös arány lefelezi.

Hivatalosan 14 napod van teljesíteni, utána H&R lesz. Viszont csak a hónap utolsó napján van vizsgálat, így ha a hónapból nincs 14 nap hátra amikor letöltöd, az a következő hónap végén kerül ellenőrzésre. Az ellenőrzés idejéig van időd pótolni az elmaradást. Ha az utolsó nap végén minden H&R törlődik és ha több volt mint megengedett, büntetés jár.

márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elite rang fölött meg nem is kell többé figyelni erre.
ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 de Elite rangod csak úgy lesz ha sok dolgot seedelsz, mivel az aktuálisan (utolsó 1 hétben) seedelt torrentek száma és mérete, meg a feltöltött adatmennyiség is beleszámít. Tehát adtál jó sokat a közösségnek, így most már elvehetsz korlátlanul.
ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
72 óra, amit kb 1-2 hónapon belül kell produkálni. Ha aktívan töltesz fel, akkor a 72 óra kevesebb lesz, szóval az is lehet, hogy összesen 1 órát seedelsz oszt jó vagy. De nem mindegy? Ha mindenki csak letölteni akar, akkor nem lesz semmi. Az elite tagság csak átmeneti, ha nem seedelsz, elveszik. Én elite vagyok, mert ami tetszik, azt addig tartom seeden, amig csak tudom. Van egy kis fogyasztású gépem egy 2T-s vinyóval és az egész család oda torrentezik és onnan nézi a filmeket. Ha elfogy a hely, akkor szoktam törölni. így kell ezt!
ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!