Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Canon pixma mg3650s nyomtató...

Canon pixma mg3650s nyomtató tintapatron utántöltése után?

Figyelt kérdés
Autista kisfiamnak napi 20 lapokat kell nyomtatnom, gondoltam feltöltöm ami benne van gyári. Vettem hozzá tintát, de nem fogadja el. Kifogyott a tinta jelzéssel nyomtat tovább csíkozva. Drága a lézernyomtató és a nyomtattatás is. Tudtok valami ötletet, ami nem 20000ft 2 patron? Köszönöm!
ápr. 2. 16:31
 1/9 P.O.C. ***** válasza:

Hát a lézernyomtató minden csak nem drága. Pár forint a laponkénti nyomtatási költség.

Ezek az olcsó konzumer tintasugaras nyomtatók nem véletlenül olyan olcsók. Nyomott áron adják őket, sokszor a fejlesztési és gyártási költség alatt, mivel a különbözetet majd a méregdrága patronokon akarják behozni.


Ha olcsó nyomtatás akarsz, akkor lézer vagy ha a színes nyomtatás is fontos akkor a tintatartályos nyomtató lesz a barátod.

ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eleinte drága a toner, de aztán 100x több oldalt tudsz nyomtatni vele mint a tintasugarassal.
ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ezek szerint nem tudom így üzemeltetni. Volt egy régi nyomtatóm, amit lehetett, de ezek szerint ebben a chip-es világban ez nem működik.
ápr. 2. 20:48
 4/9 P.O.C. ***** válasza:
100%
Még az is csak a gyári tonerekere igaz, hogy drágák. Pl. ott van a Brother HL-1110E tok alap mono lézernyomtató. Soknak tűnhet a 35 ezer forintos ár, de csak 1500 Ft egy 1000 oldalas utángyártott toner bele (TN-1030), és ugyan úgy tökéletesen működik. Megvan a matek? Másfél forint a festékköltséged.
ápr. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy a lézernyomtató egyszeri bekerülési költsége több, mint a tintásé, de a fenntartása lényegesen olcsóbb és csak ez a szempont. Csatlakozom P.O.C-hoz és én is a Brother lézereket ajánlom. Nálunk a családban van 3db HL-1110E. Én mindegyiket használtan vettem, amíg még nem száltak így el az árak. De most is ki lehet fogni viszonylag olcsón. A jófogáson is van és a marketplace-en is 30 alatt. Keress rá így: "lézernyomtató brother".
ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát ezzel a lézernyomtatóval lehet szépen nyomtatni nagyon szines lapokat és 1500 ft a toner bele. Hát akkor meglesem. Köszönöm!
ápr. 3. 23:05
 7/9 A kérdező kommentje:

Találtam HL-1110E 35ezer szállítással. Ezek a tonerek nem csak fekete fehérek ugye? És win11-el is működik? Mert a leírásban ezt nem írja csak régebbi rendszereket.

Köszönöm!

ápr. 3. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a nyomtató csak feketében tud nyomtatni. Szineshez sokkal mélyebben kell a zsebedbe nyúlni(a legolcsóbb kb 60 ezer).
ápr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
ápr. 4. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!