Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használható e a HP Officejet...

Tordy József kérdése:

Használható e a HP Officejet Pro 6830 All in One nyomtatóhoz a 934 és 935-ös patronokból valamilyen utángyártott? Van e valakinek pozitív tapasztalata?

Figyelt kérdés
Az eredeti patron majdnemhogy megfizethetetlen és nem sokáig elég. Az utántöltés macerás és semmire sem elég. Ráadásul az 5. töltés után már azt írja a nyomtató, hogy hamis patron van benne és nem nyomtat. Egyszer vásároltam egy olcsó utángyártott patront, de azzal sem volt jó. Lehet csak épp mellényúltam. Az érdekelne, hogy akinek ilyen vagy hasonló nyomtatója van, hogyan oldja meg olcsóbban. Egy új HP szett a 4 színből 30.000Ft. Horror...

2019. ápr. 16. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát utólag könnyen vagyok okos, de nyomtatóvásárlás előtt alaposan át kell gondolni, hogy mire van szükségem és mennyibe kerülnek hozzá a kellékek. Ha a szkenner és a szines nyomtatás nem olyan fontos, akkor csakis lézer. Ha viszont ragaszkodsz a szines nyomtatáshoz, akkor egy tartályos tintasugaras pl egy Epson L1110. Ezzel a nyomtatóval a kezdő készlettel akár 8000 oldalt feketében és 6500 oldalt szinesben tudnál nyomtatni. Kifogyás esetén a tartályok gond nélkül újratölthetők és a tinta nagyon olcsó bele. De ha már meg van a nyomtató, akkor sajnos nem sokat tudsz tenni patron ügyben. éppen a HP nyomtatók NAGYON nem szeretik az utángyártottat. Annyira nem,(mint ahogy tapasztaltad) hogy el sem indul vele. Ezen sajnos nem lehet változtatni. A HP üzletpolitikája az, hogy kizárólag a gyári saját kellékekkel működnek a nyomtatói.
2019. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ajándékba kaptam a nyomtatót. Az ember ilyet nem kritizál annak akitől kapta. Persze ezt te nem tudhattad.
2019. ápr. 16. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!