Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol található az aktuális...

Hol található az aktuális asztal háttét Win 10 Home alatt, miként találhatom meg?

Figyelt kérdés
Ezer éve lett beállítva a kedvenc háttérképem, de ha rámegyek az asztalról a Személyreszabásra, illetve Gépház / Háttér / Tallózásra, akkor a Dokumentumok / képek mappába lép, ahol nem található. (ott az almappákban sem) Miként tudom meg, hol található ez a képfájl?

ápr. 3. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
C:\Windows\Web\Wallpaper
ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! De nincs benne. :(

Sajnos nagy mindkét belső tárhely, de akár külsőn is lehet, amit valamilyen módon tárol a windows. Hátha tudja valaki, miként lehet előkeresni az útvonalat. Az is lehet, az eredeti fájl már nem is létezik. De én nem tudom sajnos, ilyen létezik e.

ápr. 3. 23:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Új gépet szeretnék venni a közeljövőben, és átvinném a háttérképet, nagyon hozzám nőtt.
ápr. 3. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod a fájl nevét, akkor elindítasz egy keresést és előbb-utóbb megtalálja. Külső tárhelyen nem lehet, mert induláskor tölti be és ha nem találja, mert nincs a külső tár csatlakoztatva akkor nem tudja betenni be háttérnek.
ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szikszai.B ***** válasza:
Csinálj egy print screent a hátteredről, és töltsd fel Google képkeresésbe.
ápr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Morfondir ***** válasza:
100%

Írd be a Start menü keresőbe: Regedit ( Beállításszerkesztő.), majd indítsd el. Majd keresd meg ezt: HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop

Itt találsz egy olyan bejegyzést, hogy: "WallPaper". Ennél láthatod a jelenlegi háttérképed pontos elérési útját.

ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!