Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem nem menti le az...

A gépem nem menti le az adatokat 3 napja. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám hogy a gépem már 3 napja szarakodik velem.mikor leállítom és újra be lépek ezt írja ki [link] és megnyomom hogy kijelentkezés el kezdi tölteni a semmit,és újra bedob megint ezt írja ki. Ezt már vagy hússzor próbáltam. Természetesen megnyomtam már azt hogy mégse de mindkét opcióval eltűnnek a dolgok róla. Mint pl a háttérképek, alkalmazások, és még a Chrome fiókomból is kidob.at változtattam a hátteret,be jelentkeztem újra a chromeba és megint ezt dobja ki.ha meg rendesen meg nyomom hogy újraindítás akkor meg olyat dob be hogy "task host Window"általában mindig megoldom az eféle dolgokat és értek az elektronikus kütyükhöz de ez kiverte a biztosítékot nálam:(nem tudom mitévő legyek és már nagyon idegesítő.minden eltűnt róla,bár szerencsére nem is volt rajta semmi olyan fontos csak amint ugye már írtam appok voltak letöltve,meg ppt.hétfőn meg be is kell vinnem a suliba,és nem szeretnék ott is ezzel tökölni :((a gépem egyébként Asus és win.11 fut rajta) előre is köszönöm a válaszokat !

ápr. 6. 21:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!