Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MacBookon miért jön be egy...

MacBookon miért jön be egy ilyen kis kijelölő négyzet?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nem tudom mit nyomok el, még nagyon tanulom a gép használatát. Folyamatosan bejön egy ilyen kis színes keret akár képek vagy szövegek köré és olyankor ha nyomok egy entert akkor nem történik semmi nem rak szóközt.. egyszerűen nagyon idegesítő és csak “random” bejön és nem tudom eltüntetni 😂Valaki segítsen rajtam 🥲

ápr. 8. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
r/macbook
ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hol, milyen appokban, stb...

képernyőképet csinálhatnál róla!

ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerettem volna képernyőképet csinálni, de akkor pont nem jelent meg. Mint említettem valahogy véletlenül hozom ezt elő és magam sem tudom, hogy hogyan. Utána néha eltűnik szintén magától. A következő alkalommal igyekszem elkapni aztán feltölteni ide.

Egyébként mindenhol. Ha böngészem a Safariban akkor is, Power point alkalmazásban is..

ápr. 8. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, egyből töröltem, nem tudtam hogy akkor az osztott link se marad meg. Azt mondta hogy a VoiceOver képernyőolvasó van bekapcsolva, ezt kell a beállításokban (System Preferences > Accessibility alatt) kikapcsolni. Vagy command+F5 billentyűkombóval.
ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget utolsó! Sikerült!
ápr. 9. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!