Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért jár újabban adatvesztéss...

Lacidd23 kérdése:

Miért jár újabban adatvesztéssel az e-mailjeim küldése a yahoo postafiókomban? Azért, mert véletlenségből visszaállítottam a standard beállításokat, és most nem tudom visszaállítani azokat? Hogyan tudom helyrehozni a fenti hibámat?

Figyelt kérdés
Tegnap délben, akkortájt, amikor Amerikában látható volt a teljes napfogyatkozás, én véletlenségből visszakapcsoltam a standard beállításokat a leggyakrabban használt yahoo-s postafiókomban. Azóta hiába írok e-mailt, akár a barátomnak, akár magamnak egy másik yahoo-s címre, mert a szöveg eltűnik, miután kilépek a postafiókomból; csak a csatolmány, a hangulatjelek és az előre rögzített aláírásom marad meg. A frissen írt szöveg eltűnik: akár bemásolom, akár közvetlenül az e-mailben írom meg. Sajnos ez ma már a másik yahoo-s fiókomban is előfordult. A g-mailes postafiókomba küldött e-mailjeimben viszont megmarad a szöveg is.

#e-mail #Yahoo #postafiók #adatvesztés #eltűnik a szöveg #kijavítás, helyreállítás
ápr. 10. 08:23
 1/1 anonim ***** válasza:

A varázsgömbőm azt mondja, hogy a napfogyatkozásra az elektronok is kíváncsiak voltak, de nem találtak haza. Mivel a levelet el kellet küldeni, az nélkülük ment.


Amúgy meg: Kérdezd meg a yahoo-t. Honnan szopjuk mi ki, hogy miért történt?

ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!