Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gyári visszaállított Androidon...

Gyári visszaállított Androidon adat visszaállítás?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam szándékosan gyaári visszaállította a telefonom "csak úgy mert, mért ne" címen... Kb 500 képem veszett a nagy semmibe...

Lehetséges valahogyan visszakapni a képeimet?

Root nélkül van arra esély hogy bárhogyan visszaszerezzem a képeimet/fájlaimat?

Huawei P20 Lite-om van tehát a rootolás nem igen megoldható, na meg a MyVodafone app az amit sokat használok net rendelés miatt, és úgy todom hogy az sem működik ROOT-olt telefonon...

A visszaállítás óta semmi sincs rátelepítve!



#Huawei #visszaállítás #root #adat visszaállítása
2019. dec. 2. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Google fotókba nem mentettél véletlenül?

Van nagyon sok android data recovery, próbálgasd ki őket. Ne a play áruházasok, hanem amiket windows alól futtatsz.

De a rootolás is megoldható, adathelyreállítás után ugyanúgy lehet unrootolni

2019. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag (én hülye) sehova nem raktam biztonsági mentést kb fél-1 éve...

Rengeteget próbáltam már de mind ott lyukadt ki hogy minden áron kell neki a ROOT ám de ez Huawei-en sem VRoot-al (PC) sem KingRoot-tal (PC) sem pedig KingoRoot-al (PC) nem jön össze...

2019. dec. 2. 19:43
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

Ha sehova nem keszítettél biztonsági másolatot, akkor nem is voltak fontosak azok a képek.

A roothoz pedig ne ilyen malware-ekkel kísérletezz, hanem keress a telefonod típusának és a rendszernek megfelelő scriptet (ha létezik, akkor az XDA-n megtalálod)...

2019. dec. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!