Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörhették a TikTok fiókom,...

Feltörhették a TikTok fiókom, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Rég nem használtam az appot, ma delután letöltöttem és nem engedett bejelentkezni, sehogyan se. Hitelesítő alkalmazást kér mindig, a baj ezzel az, hogy én nem adtam hozzá hitelesítő alkalmazást. Ránéztem egy ismerősőm telefonjáról a fiókra es 4800+ idegen embert követ. Ezért úgy gondolom feltörték. Tiktoknak esetleg lehet írni? Az ügyfélszolgálatos kis kisegítő cuccli nem érti azt amit én akarok, már próbáltam.


Bármiféle segítséget előre is köszönök.



ápr. 17. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden globális big tech cég, a Tiktok is súgóközpontot tart fenn.


Az adott problémára is javaslatokat ad:

[link]

ha ezek nem válnának be megpróbálhatsz problémát jelenteni:

[link]

jelenteni a fiókot:

[link]

[link]

vagy létezik kapcsolati űrlap:

[link]

ápr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Aktív Szál ***** válasza:

Először is szögezzük le: NEM törték fel a fiókodat, hanem megszerezték a jelszavadat (mert pl túl egyszerű volt a jelszavad és/vagy mindenhol ugyanazt a jelszót használtad, ami valahonnan kiszivárgott), beléptek vele és megváltoztatták meg beállítottak egy kettős hitelesítést.


Írhatsz az ügyfélszolgálatnak, de így, hogy nem te állítottad be a kettős hitelesítést, elég nehéz lesz bizonyítani, hogy a tiéd a fiók.

ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!