Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop mellé érdemes külön...

Laptop mellé érdemes külön monitort venni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a nagyobb, illetve két képernyő hasznos lehet. A monitort magasabbra tudom tenni, nem kell annyira görnyedni.

Gyakorlatban a két képernyős munka/tanulás jól működik?



máj. 12. 18:53
 1/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
9%

igazabol neked kell tudni ezt


lenyegeben annyira nem sokkal feljebb van billentyuzettol egy talpas monitor az asztalon

de ha ez neked sokat szamit


mondjuk azt se tudom ha 2 megjelentitot hasznalnal hogyan?

lenne billentyuzet kulon szinten?

mert a laptop kijelzo meg mindeg alacsonyan lenne ha annak billjet hasznalod, meg tul aszimetrikus is lenne ha monitort is laptoprol hasznalod

tapipaddal? Amit senki se hasznal

máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
12%

munka tanulas mi lenne szoval az is szamit

sokan hasznalnak tobb monitort akar 3 at vagy tobbet is

ha van eleg port laptopon akkor azzal is

laptop akar pc kent is hasznalhato vagyis nem hasznalod se kijelzojet se bill se tapipadjat

hanem csak mint egy pc


no de...


erre mar rengeteg jo mini, nano pc van

ami kisebb is mint egy laptop, kevesebbet fogyaszt, halkabb is

de viszont teljesitmenye eleg jo


ha jatekra nem kell se semmi komoly grafikai munkara akkor igazan laptop minek?

egy olcso nanoPC t veszel

es 2 monitort hozza

arban olcsobban kijohetsz igy is


csak legyen rajta 2 monitor kimenet

máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
35%

#2 akkor ha nem hasznalod ki hordozhatosagat amire igazabol a laptop van

de ha azt hordod magadal akkor a te elkepzelesed is teljesen jo

csak egeret billt is szerez t

máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Emeld meg a laptopot amennyire kényelmes valamivel, és használj egy külső billentyűzetet + egér.
máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellene. Meg egér, bill, és egy normál hangszóró is.
máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Észre fogod venni ha neked nem elég nagy a kijelző. Én egyetemet kezdtem laptoppal, pár hónap után rájöttem hogy a 15.6" kevés nekem a tanuláshoz. Vettem egy monitort és bilentyűzetet, innen kezdve mint "asztali gép" használtam a laptopot (nem használtam a saját kijelzőjét második monitornak, egyszerűen lecsuktam). A hordozhatóság miatt kellett a laptop, mikor egyetemmel végeztem, le is cseréltem rendes PC-re ami ugyanannyi pénzért többet ad és még fejleszthető is. Ha pedig ma kellene választanom úgy hogy azírt hordozhatóság is számít, akkor dokkolható laptopot vennék (Thinkpad pl)
máj. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell görnyedni, egyenes háttal is kényelmesen előre lehet hajolni, én így dolgozom egész nap.
máj. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek működik, igen. Személy szerint használok monitort (13"-as kijelzőhöz nem árt - 20 évesen nem zavart, ma már azért szokott), de csak tükrözöm (és a laptop fényerőt veszem le).
máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy érdemes. Nem kell, hogy nagy és drága monitor legyen, simán elég egy olcsó 23-24-es. Én munka miatt is használom (excel táblázatok) de otthon is kényelmes, hogy az egyik monitort tulajdonképpen TV-ként használom sorozatnézésre.
máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mini PC-ben is van igazság, ha nem annyira cél a hordozhatóság. Az én laptopom gyakorlatilag évek óta az asztalon áll. Egér alap, külső billentyűzet is.
máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!