Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Beragadt a caps lock, mit...

Beragadt a caps lock, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval...beragadt a caps lock, és akárhánzszor nzomogatom, nem akar kikapcsolódni!!Most is csak a shifttel tudok ígz írni, es ipszilont nem enged irni!!!Az asztalt sem jeleníti meg,csak a háttérképet!pls segítsetek!!!!(win 7em van)
2010. okt. 30. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha asztali ikonok, és tálca nincsenek akkor:

ctrl alt del - feladatkezelő - alkalmazások - új feladat - explorer - oké

Amúgy milyen vírusirtód van?

2010. okt. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a tálcát megjeleníti meg minden, szóval nem az explorert kell elindítanom...Amúgz avast van rajta!
2010. okt. 31. 09:04
 3/6 anonim ***** válasza:

"Amúgz avast van rajta!" Nem is gondoltam volna... irónián kívül, úgy körülbelül mindenkinek az van a gépén, akinek vírusa van és segítséget kér.

Szóval, szerintem ezt a problémát vírus okoz(hat)ja.

Töltsd le, frissítsd, futtasd a Malwarebytes' Anti-Malware programot!

[link]



Ne csak most, úgy körülbelül kéthetente futtasd!

Nincs állandó védelme, így nem akad össze az avasttal.

Futtatás előtt mindig frissíteni kell, mert nem frissíti magát!!

2010. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem,feltettem,frissítettem.Gzorsvizsgálaton nem volt eredménz, aztán lefuttattam egz teljes vizsgálatot, ott se írt ki semmit...Szóval nem tudom mi lehet a baj...de azért köszi a segítséget:)
2010. okt. 31. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Hááát, nem tudom, kártevőn kívül mitől ragadhat be a Caps Lock. Persze, könnyen lehet, hogy nem kártevő, de nekem ötletem sincs, hogy akkor mi lehet.

Ha úgy gondolod, hogy azért keresgélsz még ezen a vonalon, akkor:

[link]


Különben várj, hátha segítenek.


Én tényleg nem tudok többet.


:)

2010. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na most valószínűleg megvan, hogz mi a gond. Ugzanis úgz 3 napja volt szerelőnél a gép, és winchestert cserélt. Első bekapcsolásra jobb volt mint új korában,persze még most is ugzanolzan jó.Felhívtuk,és elmondta hogz mi lehet a probléma. Az asztalos gond olzan alap dolog volt,hogz aztán csak röhögtem magamon.Az volt a megoldás, hogz jobb egérgomb, nézet,és asztali elemek megjelenítése.A Caps Lockosra pedig azt mondta, hogz valószínűleg a tisztítóhab lehet az oka, amivel tisztította belülről a gépet. Mondta, hogzha keddig nem lenne jó, akkor vigzük vissza és megcsinálja.Szóval remélem jó lesz, és még1x köszi a segítséget:)
2010. nov. 1. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!