Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a billentyűze...

Istvan77 kérdése:

Mit csináljak ha a billentyűzet valamelyik gombja nem jó vagy beragadt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegyél újat, 1-2 ezer Ft.

Kár vele vesződni. Mondjuk én időnként szétkapom, és valami fertőtlenítőbe beáztatom. Persze csak a műanyag gombokat.

Egyébként annyira viccesek az ilyen kérdések.

Én amolyan macgyver típusú, szétszedek-összerakok egy hajcsattal egy űrsiklót, persze ha van egy nő a közelben, akinél van ilyen szerszám, emberke vagyok, és olyan 10 éves koromban kezdett ez kifejlődni. Ismerem az műanyag házú cuccoknak a patentos-bínját, a rejtett csavaros trükköket, meg sok mindent láttam már, és jó ráérzéssel nyúlok bármihez. Elektronikába is otthon vagyok, ránézésre cserélek kondenzátort. Úgyhogy én szétszedném, és megnézném mi baja van, aztán ha javítható, akkor megcsinálnám. De biztos hogy a gyk-ra nem tennék fel ilyen kérdést, mert tudom hogy látatlanba senki nem tudna erre válaszolni.

2011. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én szétszoktam szedni és ki tisztitom oszt kész
2011. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!