Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapok kékhalált játék...

Miért kapok kékhalált játék közben? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Ezt kapom kékhalálnál ---> [link]


Serious Sam 2-nél vagy a Painkiller közben valamikor 1másodperc múlva valamikor meg 10 perc múlva kapom a kékhalált. Drivereket már frissítettem az xp-t is újraraktam. Régebben már kijátszottam ugyan ezzel a géppel vagy 10x.

Gépem:

CPU: AMD Athlon XP 2600+

VGA: Sapphire Radeon HD3650 512MB AGP

RAM: 2x512MB DDR

Lap: Abit NF7-S v2.0


Habár nem sok értelmét látom, hogy leírtam a gépem adatait.


2010. nov. 1. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden drivered a legfrissebb? Nekem anno az egérdriver hiánya okozott folyamatos kékhalált játék közben. Nem is gondoltam volan rá, mert elvileg plug and play volt...
2010. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy memóriahiba. Vedd ki az egyik memóriamodult, úgy próbáld meg, utána tedd vissza, és a másik memóriát vedd ki, megint próbáld meg, ha az egyiknél kékhalált kap, a másiknál nem, akkor az a memória meghibásodott.

Máskor nem jelentkezik a kékhalál?

2010. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Haha, ezt valahogy senki sem tudja. Mivel a procid 1901 MHz felett van, ezért a hülye videó driver SSE2-t akar használni. Mivel Athlon XP-d van, természetesen nem sikerül neki, ettől van a blue screen.


Van egy progi, úgy hívják, hogy CSAPATCH, ezzel kell csökkentett módban megpeccselni a drivert, hogy ne akarjon SSE2-t használni.


[link]

2010. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott, hogy amikor utoljára játszottam vele akkor athlon 2000+-es volt cpu ami kevesebb mint 1900MHz és azóta lett a 2600+-as. Tegnap próbáltam, hogy levettem a procit 1500MHz-re és így ment a játék csak az volt a gond hogy akadt. Kipróbálom ezt a programot amit írtál ha jó akkor visszajövök megköszönni :)
2010. nov. 1. 12:22
 5/8 A kérdező kommentje:

Mostmár semmi kékhalál ! Kiválóan megy ! :)

Ide kellett volna jönnöm elsőre is nem két napig szenvedni :)

Még is volt értelme kiírni a gépem adatait :)

Akkor a jól megérdemel KÖSZÖNÖM !

Soha nem jöttem volna rá, hogy csak ennyi az egész.

2010. nov. 1. 13:29
 6/8 anonim válasza:
Nekem egy ABit NF7-S2 típusú alaplapom van. Nekem is pontosan ilyen gondjaim vannak. Folyamatos kékhalál, játék közbeni restart meg minden. Nem csak játáknál vannak ilyenek nekem. Megpróbálom amit itt írtatok, ha bejön akkor visszajövök énis egy köszönömmel:)
2011. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nos, visszatértem. Csináltam egy Bios frissítést, utána csökkentett módban megpatcheltem ezzel a CSAPATCH-el. KIRÁLYAK VAGYTOK! Nagyon fasza lett, semmi kékhalál nekemsem, semmi autorestart vagy ilyesmi. Semmi:) Most már végre én is normálisan Painkillerezhetek meg COD4ezhetek. Thank!:)
2011. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bali1997 válasza:
Hello! Nekem is ugyan ez a bajom, csak más átékkal. (Metin2) küldenétek egy download linket erről a csapatch-ről?
2012. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!