Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Napi több órás játék a számító...

Napi több órás játék a számítógépen tönkreteheti a wincestert?

Figyelt kérdés
Párom legtöbbször napi 5-6 órákat játszik a számítógépen. (Metint játszik). Másfél éves wincesterünk most tönkrement és nem tudom, hogy mitől. Lehetséges hogy a játék ennyire igénybe veszi?
2011. okt. 30. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs a kettő között összefüggés.

Lehet szó egyszerű elöregedésről (ennek lehet oka a sok használat, pl. egész napos torrentezés), tönkremehetett az elektronika, de akár a kábelek is 'eltörhettek', lehet csak ennyi a baja.

Lényeg: attól hogy játszik valaki 5-6 órát naponta, nem hal meg a winchester.


((Azért én óránként odakúsznék hozzá és a fakanál végével az ujjaira csapnék, ha helyettem a géppel foglalkozik egész nap...))

2011. okt. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Ha csak a Windows megy simán az is használja a vinyót eléggé sűrűn...
2011. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A használatól tönkremegy minden na meg persze a wincester is semmi nem tart öröké . Lehet hogy túl olcso számitógépet vettél mert nekem is van a gépem 2 éves de jó csak az a baja hogy a windows vistát kell töbször felrakatnom mert nemjól rakják fel . Mennyiért vetted a gépet ? Én 110.000 gép 2gb ram 500gb wincester, videókártya + monitor 35000. + windows vista 40.000 + a telepités . Ugyhogy 200.000 ft alat normális gépet nemigazán lehet venni !
2012. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó: butaságokat írsz, de annyit, hogy részletezni sincs kedvem.
2012. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Napi 5-6 órákat játszom, és a régi samsung hdd-m majd 6 évig kiszolgált. A hdd-k minősége sokat esett az utóbbi néhány évben, tervezett elavulás + kartelleznek a hdd gyártók, így csakis minőségi-márkás hdd-t érdemes venni(5 év garanciás WD-k pl), és a fontosabb adatokat legalább 2 különböző hdd-n eltárolni.
2014. jún. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj!Ettől nem megy tönkre a winchester!Én napi 6-8 órát játszok,és már 7 éves,és kutyabaja!
2016. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!