Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Help! Outlook expressben mit...

Help! Outlook expressben mit kell beirni Oda, hogy a beérkezett levelek pop3 kiszolgáloja, és oda hogy a kimenő levelek SMTP kiszolgálója? Citromailesre akarom beállitani (ecdl vizsgán adnak címet? Vagy sajátrol kell? )

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 19:17
 1/4 anonim válasza:

aki keres talál...


amúgy:

[link]

2010. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem működik vele! Holnap ecdl vizsgám lesz,és nem tudom beálitani az outlook express-t és ugy tudom azzal kell küldeni. Ha valaki tudna linkelni egy nagyon részletes fioklétrehozós oldalt azt megköszönném. Nem tudom mit irjak majd be vizsgán:S
2010. nov. 9. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Outlook Espress-t nem nagyon tudom, de az általános képlete ez: webes (pl. Citromail, Gmail) engedélyezni kell a POP3 és SMTP hozzáférést. Utána a levelezőben: Új postafiók létrehozása, név, email-cím, jelszó. Utána Kiszolgáló beállításai. Alul Levélküldő kiszolgáló beállításai.
2010. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Mozilla Thunderbird levelezőbe pillantok alatt be tudok állítani akár több Gmail-es postafiókot, de a Citromailt nem lehet, mindenféle baja volt, nem töltötte le a leveleket, újat se tudtam küldeni. Pocsék a Citromail szervere.
2010. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!